X
Sluiten

Klantenservice

Tel.: 0486-851558

  •  Ruim 100.000 artikelen 
  •  Gratis verzending boven € 200
  •  Snelle levering
  •  14 dagen retourrecht
  •  Persoonlijke service
Filter op:
Merk
  1. Schneider Electric
Prijs
  1. € 400,00 - € 499,99
  2. € 500,00 - € 599,99
  3. € 600,00 en daar boven
Kabeltype
  1. Duplex
  2. Simplex
Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3
  1. Ja

Openingstijden Afhaalbalie

Ma. t/m Vr. 13.30u - 17.00u

Waarom MDH?

  • De scherpste prijzen
  • Snelle levering
  • Gratis verzending boven €200,-
  • Persoonlijke klantenservice
  • Ruim 100.000 artikelen
  • Afhaal mogelijkheid
Hulp nodig
bij een
lastige klus?

Vraag het Mikel

Patchkabel glasvezel

Toon Filters
Producten sorteren op:
 
SCHNEIDER 306450018 PATCH KAB ST/ST 62,5/125 2 M
Artikelnummer:
Prijs excl. BTW
€ 372,01
Prijs incl. BTW
€ 450,13
Vergelijken
Aantal
SCHNEIDER 306450020 PATCH KAB ST/ST 62,5/125 5 M
Artikelnummer:
Prijs excl. BTW
€ 414,36
Prijs incl. BTW
€ 501,37
Vergelijken
Aantal
SCHNEIDER 306450029 PATCH KAB SC/SC 50/125 1 M
Artikelnummer:
Prijs excl. BTW
€ 428,31
Prijs incl. BTW
€ 518,26
Vergelijken
Aantal
SCHNEIDER 306450030 PATCH KAB SC/SC 50/125 2 M
Artikelnummer:
Prijs excl. BTW
€ 442,27
Prijs incl. BTW
€ 535,15
Vergelijken
Aantal
SCHNEIDER 306450031 PATCH KAB SC/SC 50/125 3 M
Artikelnummer:
Prijs excl. BTW
€ 456,71
Prijs incl. BTW
€ 552,61
Vergelijken
Aantal
SCHNEIDER 306450033 PATCHKAB 2XSC/ST 62,5/125 1 M
Artikelnummer:
Prijs excl. BTW
€ 393,18
Prijs incl. BTW
€ 475,75
Vergelijken
Aantal
SCHNEIDER 306450037 PATCH KAB 2XSC/ST 50/125 1 M
Artikelnummer:
Prijs excl. BTW
€ 393,18
Prijs incl. BTW
€ 475,75
Vergelijken
Aantal
SCHNEIDER 306450038 PATCH KAB 2XSC/ST 50/125 2 M
Artikelnummer:
Prijs excl. BTW
€ 407,14
Prijs incl. BTW
€ 492,64
Vergelijken
Aantal
SCHNEIDER 306450077 PATCH KAB OM3 10GB SC DUPLSZH1
Artikelnummer:
Prijs excl. BTW
€ 517,83
Prijs incl. BTW
€ 626,57
Vergelijken
Aantal
Producten sorteren op:
 
Patchkabel glasvezel

Minimal Price: 450,13 450.13