ABB krachtgroep / 3-polig+nul, B32A / S203-B32NA / 2CDS253103R0325
Special Price  42,88 Regular Price  170,90
(toon excl. BTW)
Er zijn genoeg redenen om te kiezen voor mdhelektroshop.nl
  • Wij zijn de groepenkast specialist van Nederland
  • Eigen assemblage werkplaats
  • Wij helpen u graag met vakkundig advies
Op voorraad
Korte omschrijving
ABB krachtgroep:
  • Productcode: 2CDS253103R0325
  • Nom. (meet)stroom: 32 A
  • Uitschakelkarakteristiek: B
  • Aantal polen (totaal): 4
  • Meeschakelende nul: Ja
  • Breedte in module-eenheden: 4
Specificaties
SKU
EAN
Serie
System pro M compact
Artikelnummerfabrikant
2CDS253103R0325
Spanningstype
AC
Inbouwdiepte
69mm
Nom. (meet)stroom
32A
Nom. (meet)spanning
400V
Frequentie
50 - 60Hz
Uitschakelkarakteristiek
B
Nom. isolatiespanning Ui
440V
Energiebegrenzingsklasse
3
Overspanningscategorie
3
Vervuilingsgraad
Breedte in module-eenheden
4
Explosieveilig
Nee
Verliesvermogen
14.8W
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aantal beveiligde polen
Meeschakelende nul
Ja
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.75 - 35mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.75 - 25mm²
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf
-25 - 55°C
Inbouwmontage (stucwerk)
Nee
Nevenapparaat mogelijk
Ja
Aantal polen (totaal)
4
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V
6kA
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V
6kA
Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V
20kA
Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V
10kA
Nom. stoothoudspanning (Uimp)
4kV
Fabrikant
ABB Componenten
Omschrijving
Abb S200 installatieautomaat 3, uitschakelkarakteristiek B, nom. (meet)stroom 32A, meeschakelende nul, 3 polen (totaal), nom. afschakelvermogen EN 60898 6kA, 3 beveiligde polen, spanningstype AC/DC, nom. (meet)spanning 400V, nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 10kA, bouwbreedte 70mm,