ABB Installatieautomaat / 1-polig + nul, B16A / SN 201 B16 / 2CSS255101R0165
Special Price  11,11 Regular Price  34,34
(toon excl. BTW)
Er zijn genoeg redenen om te kiezen voor mdhelektroshop.nl
  • Wij zijn de groepenkast specialist van Nederland
  • Eigen assemblage werkplaats
  • Wij helpen u graag met vakkundig advies
Op voorraad
Korte omschrijving
De ABB SN201-B16 installatieautomaat is een 1P+N automaat met B-karakteristiek en een nominale stroom van 16A. Deze installatieautomaat heeft een afschakelvermogen van 6kA en wordt gebruikt voor de beveiliging van elektrische installaties tegen overbelasting en kortsluiting. Geschikt voor montage op DIN-rail in groepenkasten en verdeelinrichtingen.
  • Merk: ABB
  • Type: SN201-B16
  • Karakteristiek: B
  • Nominale stroom: 16A
  • Aantal polen: 1P+N
  • Afschakelvermogen: 6kA
  • Montage: DIN-rail
Specificaties
SKU
EAN
Serie
System pro M compact
Artikelnummerfabrikant
2CSS255101R0165
Spanningstype
AC
Inbouwdiepte
69mm
Nom. (meet)stroom
16A
Nom. (meet)spanning
230V
Frequentie
50 - 60Hz
Uitschakelkarakteristiek
B
Nom. isolatiespanning Ui
500V
Energiebegrenzingsklasse
3
Overspanningscategorie
3
Vervuilingsgraad
2
Breedte in module-eenheden
1
Explosieveilig
Nee
Verliesvermogen
3.6W
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aantal beveiligde polen
1
Meeschakelende nul
Ja
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
1 - 16mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
1 - 10mm²
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf
-25 - 55°C
Inbouwmontage (stucwerk)
Nee
Nevenapparaat mogelijk
Ja
Aantal polen (totaal)
2
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V
6kA
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V
6kA
Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V
10kA
Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V
10kA
Nom. stoothoudspanning (Uimp)
4kV