Attema DUO-UHW50 - Dubbele hollewand inbouwdoos, Ø 16/19 mm - AT1066
Merk:
(toon excl. BTW) Merk:
Op voorraad
Korte omschrijving
DUO-UHW50 Hollewand inbouwdoos Ø 16/19 mm
Specificaties
SKU
EAN
Serie
Hollewanddozen
Artikelnummerfabrikant
AT1066
Montagewijze
Holle wand
Kleur
Grijs
Breedte
76mm
Model
Dubbel
Halogeenvrij
Nee
Vorm
Rond
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Diameter
76mm
Bouwvorm
Inbouwdoos/verbindingsdoos (rond/vierkant)
Inwendige diepte
50mm
Koppelbaar
Ja
Lengte
144mm
Verzegelbaar
Nee
Functiebehoud
Geen
Materiaal
Kunststof
Aantal invoeren
2
Bevestiging schakelmateriaal
Schroeven
Voor aantal inbouwsokkels
2
Armatuurhaakbevestiging
Max. aderdoorsnede
6mm²