Eaton krachtgroep / 3-polig + nul, C63A / PLS6-C63/3N-MW / 243024
Special Price  68,91 Regular Price  167,75
(toon excl. BTW)
Er zijn genoeg redenen om te kiezen voor mdhelektroshop.nl
  • Wij zijn de groepenkast specialist van Nederland
  • Eigen assemblage werkplaats
  • Wij helpen u graag met vakkundig advies
Op voorraad
Korte omschrijving
Eaton krachtgroep 3-polig + nul, C63A – Betrouwbare krachtgroep voor elke installatie
Specificaties
SKU
EAN
Serie
xPole
Artikelnummerfabrikant
243024
Spanningstype
AC
Inbouwdiepte
70.5mm
Nom. (meet)stroom
63A
Nom. (meet)spanning
400V
Frequentie
50 - 60Hz
Uitschakelkarakteristiek
C
Nom. isolatiespanning Ui
440V
Energiebegrenzingsklasse
3
Overspanningscategorie
3
Vervuilingsgraad
2
Breedte in module-eenheden
4
Explosieveilig
Nee
Verliesvermogen
18.6W
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aantal beveiligde polen
Meeschakelende nul
Ja
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
1 - 25mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
1 - 25mm²
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf
-25 - 75°C
Inbouwmontage (stucwerk)
Nee
Nevenapparaat mogelijk
Ja
Aantal polen (totaal)
4
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V
6kA
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V
6kA
Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V
0kA
Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V
0kA
Nom. stoothoudspanning (Uimp)
4kV
Fabrikant
Eaton
Omschrijving
Technische precisie die je kunt vertrouwen
Deze krachtgroep is uitgevoerd met 3 polen plus nul en heeft een nominale stroom van 63A met karakteristiek C, waardoor hij perfect geschikt is voor het schakelen en beveiligen van krachtstroomcircuits met hoge inschakelstromen. Geschikt voor een nominale spanning van 400/230V AC, volgens EN 60898-1 en voorzien van CE-markering. Het compacte PLS6-ontwerp past in standaard DIN-rail verdeelkasten, met een breedte van slechts 4 module-eenheden. Dankzij de solide klemmen is aansluiten snel, veilig en storingsvrij.