AEG installatieautomaat / 1-polig + nul, B16A / EPC61NB16
Er zijn genoeg redenen om te kiezen voor mdhelektroshop.nl
  • Wij zijn de groepenkast specialist van Nederland
  • Eigen assemblage werkplaats
  • Wij helpen u graag met vakkundig advies
Op voorraad
Korte omschrijving
AEG installatieautomaat:
  • Productcode: EPC61NB16
  • Nom. (meet)stroom: 16 A
  • Uitschakelkarakteristiek: B
  • Aantal polen (totaal): 2
  • Meeschakelende nul: Ja
  • Breedte in module-eenheden: 1
Specificaties
SKU
Artikelnummerfabrikant
EPC61NB16
Spanningstype
AC
Inbouwdiepte
44.0mm
Nom. (meet)stroom
16A
Nom. (meet)spanning
230V
Frequentie
50 - 60Hz
Uitschakelkarakteristiek
B
Nom. isolatiespanning Ui
500V
Energiebegrenzingsklasse
3
Overspanningscategorie
3
Vervuilingsgraad
2
Explosieveilig
Nee
Verliesvermogen
W
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Aantal beveiligde polen
1
Meeschakelende nul
Ja
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
1 - 35mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.75 - 25.00mm²
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf
-25 - 55°C
Inbouwmontage (stucwerk)
Nee
Nevenapparaat mogelijk
Ja
Aantal polen (totaal)
2
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V
0kA
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V
6kA
Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V
10kA
Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V
0kA
Nom. stoothoudspanning (Uimp)
kV
Omschrijving
AEG POWER CONTROLS, EPC 61N B16 001, Installatieautomaat, 16A, 230VAC, B-karakteristiek, 1-polig + nul, 6kA (EN60898), 10kA (IEC 60947-2), 1 module, Tuimelhandel Zwart, IP20, B16,