PHILIPS VSGU50W93060D MAS LED SPOT VLE D 4.9-50W GU1
Er zijn genoeg redenen om te kiezen voor mdhelektroshop.nl
  • Wij zijn de groepenkast specialist van Nederland
  • Eigen assemblage werkplaats
  • Wij helpen u graag met vakkundig advies
Op voorraad
Korte omschrijving
MAS LED spot VLE D 4.9-50W GU10 930 60D
Specificaties
SKU
EAN
Serie
MASTERValue
Artikelnummerfabrikant
Koelkasttoepassing
Nee
Nom. stroom
mA
Kleur
Wit
Lampvermogen
W
Voet
GU10
Lichtstroom
lm
Kleurtemperatuur
K
Kleur behuizing
Grijs
Dimbaar
Ja
Spanningstype
AC
Met bewegingssensor
Nee
Met schemeringsschakelaar
Kleurweergave-index
90-100
Met afstandsbediening
Diameter
50mm
Energie-efficiëntieklasse
F
Geschikt voor elektronisch VSA
Specifieke lichtstroom lamp
82.65lm/W
Lichtsterkte
400cd
Lampvorm
Reflector
Lengte
54mm
Bediening op afstand mogelijk
Nom. spanning
220 - 240V
Beschermingsgraad (IP)
IP20
Lichtkleur volgens EN 12464-1
Warmwit < 3300 K
Uitvoering glas/afdekking
Helder
Gemiddelde nom. levensduur
25000h
Nom. stroom
27 - 27mA
Kleurtemperatuur
3000 - 3000K
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur
5kWh
Met IFTTT ondersteuning
Lampvermogen
4.9 - 4.9W
Lichtstroom
365 - 365lm
Kleur consistentie (McAdam ellips)
SDCM6
Fotobiologische veiligheid conform EN 62471
Overig
Dimbaar faseafsnijding
Ja
Dimbaar faseaansnijding
Dimbaar Touch and Dim
Dimbaar Zigbee
Lampaanduiding
PAR16
Filament lamp
Min. aantal schakelcycli
50000
Stralingshoek
Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612
365lm
Compatible met Apple HomeKit
Compatible met Google Assistant
Compatible met Amazon Alexa
Geschikt voor magnetisch VSA
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015
F
Dimbaar Bluetooth
Dimbaar Wi-Fi
Vermogensfactor
0.8
Fabrikant
PHILIPS
Omschrijving
LED-lamp, Reflector, 230V 4,9W, 365lm, GU10, Ballon Helder, Lichtkleur Wit, 3000K, Dimbaar, ø50mm, Lengte 54mm, Lichtbundel 60°, Gem. Levensduur 25000h, Energie klasse A+, IP20,