SEP R407/100E verdeelset 100A, 4p, 7x aansl, 500VAC/DC
(toon excl. BTW) Op voorraad
Korte omschrijving
Specificaties
SKU
M90699-2701
EAN
Artikelnummerfabrikant
R407/100E
Breedte
100mm
Hoogte
50mm
Diepte
50mm
Met afdekking
Ja
Aantal polen
4
Kortsluitvastheid (Icw)
4.5kA
Max.(meet)stroom
100A